tr | en
28
Şub
2012
Open Enterprise Server 11 Şimdi Hizmetinizde
Kategori: Bültenler
SUSE Linux Enterprise platformu üzerindeki en gelişmiş dosyalama ve yazıcı servisleri kullanımınıza sunulmuştur.

Open Enterprise Server 11 Novell'in dünya çapındaki müşterilerinden gelen, en güvenilir şebeke, dosyalama ve yazıcı servisilerine sahip olma isteğini karşılamak üzere geliştirimiş ve dünyanın en iyi Linux'u olan SUSE® Linux Enterprise Server 11 SP1 platformu üzerinde sunulmuştur.

Mac'lerinizi dışarıda bırakmayın. Novell Kanaka'ya merhaba deyin
Novell Open enterprise Server müşterilerine, Mac'lerini de kurumsal ağlarına bağlamak için mükemmel  bir araç sunuyor: Kanaka. Mac'lerin popülaritesindeki olağanüstü büyümeyi görüyoruz ve müşterilerimizin Mac kullanıcılarını desteklemelerini daha kolay hale getiriyoruz.

Yatırımınızı çoğaltırken maliyetlerinizi azaltın
Open Enterprise Server'a geçiş, kurulum veya yükseltme süreçleri diğer bütün popüler işletim platformlarına göre çok daha düşük maliyetlerle gerçekleşir. Bırakın yatırımlarınızın değerini yükseitirken yaşamsal servisleri çok daha ucuza sunalım.

Şebeke yönetimini olağanüstü düzenli ve kolay bir hale getirin
Open Enterprise Server'ın geliştirilmiş yönetim yetenekleri ile, ağlarınızı ve platformlarınızı mükemmel bir düzen içinde, konsolide olarak ve büyük bir kolaylıkla yönetin.

Güvenilirliği ispatlanmış servislerle kafanız rahat olsun
Open Enterprise Server'ın yüksek güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve bulunabilirlik sağladığı onyıllardır ispatlanan şebekeleme, dosyalama ve yazıcı servislerini gönül rahatlığı ile ve endişesizce kullanın.

Kurumsal altyapınızı dünyanın en güçlü Linux platformu üzerine kurun
Open Enterprise Server'ın mükemmel servislerinin teknolojik yeniliklerini, dünyanın en iyi Linux'unun, SUSE® Linux Enterprise Server 11'in  endüstri lideri dosyalama yetenekleri ile birlikte kullanın.

Kullanıcılarınızın üretkenliğini geliştirin
Open Enterprise Server ile kullanıcılarınıızın kendileri için gerekli olan kaynaklara güvenle ulaşmasını, bir çok operasyonel işlemi kendi kendine güvenle  ve kolaylıkla yapabilmesini sağlayın.

 


Yorum Ekle (giriş yapın)