tr | en
17
Oca
2012
SUSE Linux Enterprise Server, Şimdi Dell'in Veri Merkezi Hizmetlerinde Kullanıma Hazır!
Kategori: Bültenler
SUSE Linux Enterprise Server, Dell'in genel bulut hizmetini sağlayan ilk Linux işletim sistemidir. Başta, Intel, 1&1, SGI ve Verizon olmak üzere, Dell dünyanın önde gelen bulut sağlayıcılarıyla bir araya geldi.

Nürnberg, Almanya
Ocak 2012

SUSE, Dell'in yeni bulut yazılıma dayalı VMware ürünü (VMware vCloud Datacenter Service) için SUSE® Linux Enterprise Server'ın ilk Linux dağıtımı olduğunu duyurdu. SUSE Linux Enterprise'ın en geniş uygulama portföyü sunmasının yanı sıra, VMware bulut altyapı optimizasyonu da sağlamaktadır. Bundan böyle, Dell kullanıcıları her türlü ISV uygulamalarını kolayca çalıştırabilir, SUSE ve Dell tarafından sağlanan hızlı desteğe ve özel bulut ürünlerine sahip olabilir, ve maksimum performans elde edebilirler.

SUSE Linux Enterprise Server müşterilerin buluttan en fazla yararı almaları için güvenilirlik, uyumluluk ve performans sunuyor. SUSE Linux Enterprise Server kurumsal Linux işletim sistemleri arasında en geniş yelpazede ISV desteğine, yaklaşık 8.500 uygulama sertifikasına ve müşteriler için bulut ortamlarda çok sayıda seçeneğe sahiptir.

SUSE Linux Enterprise Server VMware vCloud mimarisi için optimize edilmiştir. Dell ile bütünleşik ortaklığımız, müşterilerimizin iş yüklerini genel ve özel bulut altyapılarıyla yönetirken, en hızlı ve kesintisiz desteği almalarının güvencesidir..

Dell Bulut Çözümleri Başkan Yardımcısı Ricky Santos, "Dell Bulut, müşterilerin işlerini kendilerinin yapmalarına olanak sağlıyor. Bu, doğru donanıma, uygulamalara ve veriye erişimin sağlanmasıdır. SUSE ile ortaklığımız Linux hizmetini seçen müşterilerimize eşsiz performans ve destek vermemizi sağlıyor” dedi.

Dell, SUSE ile Çalışan Elit Bulut Sağlayıcıları Arasına Girdi.
SUSE, Dell genel ve özel bulut ürünleri başta olmak üzere Amazon Web Hizmetleri, Fujitsu, IBM, Intel, 1&1, Tencent, SGI, Verizon ve Vodacom Business gibi günümüzün en iyi global bulut sağlayıcıları ile güçlerini birleştirdi. Bunun nedeni, SUSE Linux Enterprise Server'ları IT organizasyonlarının kolayca ve ekonomik olarak bulut ortamlarda kritik IT hizmetleri vermelerine yardımcı olmasıdır.

SUSE global pazarlama başkan yardımcısı Michael Miller'ın açıklamasına göre,"SUSE kaynak kullanımını artırıp riski azaltarak şirketlerin işlerini daha verimli bir şekilde yürütmelerine yardımcı oluyor”. "Dell Bulut müşterileri, Dell'in yeni kurumsal-sınıf genel ve özel bulut altyapısını kullanarak para ve zaman tasarrufu yapmalarının yanısıra, artık SUSE'nin geniş uygulama portföyüne ve kritik IT hizmetlerini kullanım başına ödemeye dayalı sistemine de sahip olyorlar.".

VMware vCloud Datacenter Service'e sahip Dell Bulut içerikli SUSE Linux Enterprise Server hakkında daha fazla bilgi almak için, www.dell.com/vcloud adresini ziyaret ediniz.

SUSE Hakkında
SUSE dinamik ortamlarda maliyeti azaltan ve hızı arttıran lider Kurumsal Linux çözüm sağlayıcısıdır. Kritik bilişim uygulamalarınız için en uyumlu platformdur. SUSE, fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında kurumların güvenle bilgisayar hizmetleri sunmasına olanak sağlar. Ödül kazanan ürünler ve ekosistem ortaklıkları ile, SUSE dünyada bir çok şirketi sağladığı çözümlerle güçlendirmiştir. Daha fazla bilgi için www.suse.com adresini ziyaret ediniz.

Novell. © 2012. Tüm hakları saklıdır. SUSE Amerika Birleşik Devletlerinde ve diğer ülkelerde tescilli bir markadır. Diğer üçüncü şahıs ticari markalar kendilerine aittir.

 

Press Contact

Amie Johnson
SUSE
amie@suse.com


Yorum Ekle (giriş yapın)