tr | en
23
Ara
2011
Bilgi Merkezinizin Verimliliğini Novell ile Artırın
Kategori: Bültenler
Veri merkezlerinin verimliliği hiç bu kadar önemli olmamıştı. Artan rekabet, ekonomideki belirsizlikler ve küçülen bilgi sistemleri bütçeleri yöneticileri mevcut kaynaklarla daha fazlasını, kesintisiz ve güvenilir olarak sunmaya zorluyor.

Novell çözümleri, dünya çapındaki 13.000 büyük kuruluşun veri merkezi verimliliğinin en üst düzeye çıkarılmasını sağladı. Size de aşağıdaki çözümlerimiz ile yardımcı olmaya hazırız.

Unix'ten Linux'a yükselin

Özel UNIX işletim sistemli RISC tabanlı donanımlarınızı  SUSE® Linux Enterprise Server işletim sistemli x86 tabanlı verimli sistemlerle değiştirerek Linux fiyatına UNIX'in ölçeklenebilirlik ve güvenilirliğini elde edin.

Aldığınız Linux desteğini mükemmelleştirin
Linux ortamınızı aldığınız desteği Novell ile standart hale getirerek geliştirin ve kazancınızı artırın. Desteğinizi Microsoft'un önerdiği SUSE Linux Enterprise Server with Expanded Support ile standartlaştırın.

Linux işyüklerini merkezi ana sistemde  konsolide edin
Daha yüksek performans, daha sağlam güvenlik, daha iyi kaynak kullanımı için işyüklerinizi  SUSE Linux Enterprise Server for System z üzerinde konsolide edin.

Uygulama desteğinizi kolaylaştırın
SUSE Studio ile uygulama kurulum, bakım ve destek aktivitelerinizi basitleştirin. Uygulamalarınız için hızlı ve esnek dağıtıma sahip olun. Fiziksel, sanal ve bulut ortamlardaki uygulamalarınızın bakımını dakikalar içinde gerçekleştirin.

Veri merkezinizi optimize edin
Bilgi sistemleri kaynaklarınızın kullanımını sürekli izleyerek, ölçerek ve işyüklerinizi taşıyarak en verimli düzeyde tutun. Veri merkezinizin optimizasyonu için PlateSpin Recon, PlateSpin Migrate, Novell Operations Center, ve SUSE Linux Enterprise Server üzerinde Novell Cloud Manager kullanın.


Yorum Ekle (giriş yapın)