tr | en
23
Ara
2013
SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server
Kategori: Suse
SAP yazılım çözümlerinin tümü için optimize edilmiş tek işletim sistemi. Performansı artırmaya, operasyon maliyetlerini büyük oranda düşürmeye, bütün SAP sistemlerinizde erişilebilirliği ve iş sürekliliğini artırmaya hazır mısınız?

Görev-kritik SAP uygulamalarınızı, SAP için bir numaralı Linux platformunda çalıştırın. SAP tarafından önerilen Linux platformunu kullanın.


SUSE Linux Enterprise Server, SAP ve 2500 müşterisi tarafından tercih edilen Linux platformudur. Size daha kısa zamanda tamamlanan hızlı bir kurulum, operasyon ve bakım maliyetlerinizi düşürecek bir destek hizmeti, ticari operasyonlarınızı koruyacak dahili bir iş sürekliliği sağlar.

SAP uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Server ürünümüz, görev-kritik SAP NetWeaver yazılım ve uygulama[appliance] çözümleri için iyileştirilmiş tek işletim sistemidir. En yeni SUSE Linux Enterprise teknolojisini temel alır; fiziksel, sanal ve bulut ortamlarındaki uygulamalara güç vermek için yapılandırılmış, yüksek oranda güvenilir, ölçeklendirilebilir, güvenli ve optimize edilmiş bir işletim sistemidir. SAP tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır, böylelikle bütün SAP yazılım çözümlerinizi ve uygulamalarınızı[appliance] destekleyebilecek tek adres haline gelmiştir.


Öne Çıkanlar

Sisteminizin genel performansını artırarak kısa zamanda daha çok değer yaratın.

SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Server, yüksek CPU yükü ve bellek kullanımı geriliminde bile olağanüstü ayakta kalma süresi ve performansıyla kendisini çoktan kanıtladı.

SAP ve SUSE'nin birlikte sağladığı bütünleşik desteğe güvenin.

SAP uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Server, size SAP Çözüm Yöneticisi aracılığıyla hem SUSE hem de SAP için bütünleşik ve öncelikli bir destek ve bakım hizmeti sağlar. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Dahili iş sürekliliği [built-in business continuity] ile, kritik işletme operasyonlarınızı koruyun.

SAP uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Server, fiziksel ve sanal ortamlardaki Linux kurulumlarınızda SAP kümelendirme[clustering] çözümlerini inşa etmenize yardımcı olacak Yüksek-Erişilebilirlik [High-Availability] bileşenini içerir.
Daha hızlı kurulum sayesinde zaman kazanın.

Yeni bir SAP uygulamasını kurmanız genelde ne kadar zaman alıyor? Biz bunu "günler" içinde değil, "saatler" içinde yapabiliyoruz. SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server, SAP uygulamalarının kurulum adımları da dahil olmak üzere otomatikleştirilmiş, sıralı bir kurulum akışı sunan tek işletim sistemi.


Özellikler

Hızlı ve kolay kurulum için iyileştirmeler

SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server içinde yer alan kurulum sihirbazı, hem SAP yazılım çözümlerini hem de onu taşıyan Linux altyapısını karmaşık adımlara gerek olmadan kurar. Bu süreç SAP uygulamalarının kurulumunu bütünleşikleştirmiş ve basitleştirmiştir. Ayrıca SAP çözüm paketinde yer almayan üçüncü parti uygulamaları da kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Kurulum işlemi bir kez başlatıldıktan sonra neredeyse hiçbir kullanıcı müdahalesi gerektirmeden tamamlanacak şekilde düzenlenmiştir.

İş sürekliliği için iyileştirmeler

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications includes high-availability components. These provide an integrated clustering solution for physical and virtual Linux deployments, enabling the implementation of highly available Linux clusters and eliminating single points of failure.

SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server, yüksek-erişilebilirlik bileşenleri içerir. Bu bileşenler, yüksek-erişilebilir Linux kurulumları yapılmasını sağlayıp tek noktadan oluşabilecek arızaların [single point of failure] önlenmesini sağlayarak, fiziksel ve sanal ortamlarda çalışacak Linux kurulumlarınız için bütünleşik bir kümelendirme [clustering] çözümü sağlar.

Eşsiz kurumsal destek

SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server, size SAP Çözüm Yöneticisi aracılığıyla hem SUSE hem de SAP için bütünleşik ve öncelikli bir destek ve bakım hizmeti sağlar. Bu hizmet, sektörde öncü düzeyde geri dönüş süreleri [response time] olan 7/24 elektronik destek ve telefon desteğinden başlar, en güncel düzeltme ve yama paketlerine erişime kadar geniş bir çerçeveye yayılır. Ayrıca, her bir SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server lisansı için Genişletilmiş Servis Paketi Kesişim Desteği [Extended Service Pack Overlap Support] sunulmaktadır; böylelikle tam 18 ay boyunca tam servis paketi desteğine sahip olursunuz. Standart 6 aylık destek paketinden 12 ay daha fazla destek hizmetiniz olur. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Geniş iş yükleri için destek

Sayfa önbellek limiti [page cache limit], SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server'a tanıtılan bir kernel parametresidir. Bazı SAP çözümleri, iş verilerini bellekte tutmak için oldukça yüksek bellek kaynaği tüketirler. Kullanılan bu bellek kaynağının bir kısmına nadiren erişilir. Arkaplanda yürütülen bazı dosya sistemi işlemleriyle karşı karşıya kalındığında, Linux kerneli dosya sistemi işlemlerini hızlandırmak için uygulamalar tarafından nadiren erişilen sayfaları bellekten çıkarıp açığa çıkan bu bellek kaynaklarını dosya sistemi önbelleği [filesystem cache] olarak kullanmaya karar verir. Bu özellik, SAP uygulamalarının performans artırımı için can alıcı önemdedir. Bu özellikle ilgili detaylı bilgi için SAP Note 1557506'ya göz atabilirsiniz.

Lisanslama

Support and maintenance for SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications is offered as an annual, 3-year or 5-year subscription per server. It is available on the x86-64 (AMD64/Intel x64) architecture.
For more detailed information about licensing policies for SUSE Linux Enterprise Server, visit: http://www.suse.com/products/server/policy.html

SAP Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Server için bakım ve destek hizmeti, lisanslanan her bir sunucu için yıllık, 3 yıllık ya da 5 yıllık olarak sunulmaktadır. x86-64 mimarisinde (AMD64/Intel x64) geçerlidir.
SUSE Linux Enterprise Server için daha detaylı lisanslama bilgilerine erişmek için tıklayın.


Yorum Ekle (giriş yapın)