tr | en
17
Oca
2012
SUSE Linux Enterprise Mono Extension
Kategori: Suse
.NET tabanlı programları Linux üzerinde çalıştırın. ASP.NET kodunu yeniden yazmadan Linux üzerinde çalıştırın

Bundan böyle, Kurumsal ve Bağımsız Yazılım Geliştiricileri(ISV) Linux üzerindeki .NET uygulamalarını ve .NET platform güncellemelerini tam destekli ve güvenli olarak SUSE üzerinden alarak çalıştırabilecekler.

SUSE Linux Enterprise Platformu, Mono Eklenti Paketi ile .NET uygulamalarınıza SUSE'nin kendi yapısından gelen eşsiz donanım desteği, performans ve ölçeklenebilinirliği ile katkı sağlamaktadır. Mono (açık kaynak kodlu çoklu platform .NET uygulama altyapısı) uygulamasına dayalı ve SUSE Linux Enterprise Server ile birlikte çalışan, .NET uygulamaları IT organizasyonlarının Windows'tan Linux'a geçişlerinde değişikliğe ihtiyaç duymadan sistem geçişi yapmalarına olanak sağlayacaktır. Ortam geçişlerinde .NET tabanlı uygulamalarını mevcut kodlarını değişiklik yapmadan kullanmalarını sağlar.

Destek Politikası

SUSE Linux Enterprise Mono Eklentisi SUSE Linux Enterprise Server'a ek olarak satılan bir pakettir ve desteği, SUSE Linux Enterprise Server desteği ile birlikte verilir.

Müşterilerinizin ihtiyaç duyduğu iş yüklerini oluşturun.

Geniş donanım desteği ve geliştirilmiş performans ve yönetilebilirlik ile, müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre iş yükleri oluşturabilirsiniz.

SUSE Linux Enterprise Mono Eklentisi, .NET geliştiricilerinin .NET tabanlı sunucu uygulamalarını çalıştırmaları ile ilgili mevcut geliştirme uygulamaları ve verimlilik düzeylerini korumak ve geliştirmek için olanak sağlar. Aynı zamanda, Java ve diğer Linux ve UNIX uygulamaları ile geliştiricilerin .NET ve Java'ya yatırım yaparak .NET uygulamalarının birlikte çalışabilirliğini geliştirir.

Daha ucuz maliyetlerle, daha iyi yönetilebilirlik.

SUSE Linux Enterprise Mono Eklentisi ile, performans ve yönetilebilirlik yüksek lisans politikaları olmadan artırabilir. Gelişmiş sistem yönetimi, bakımı, ölçeklenebilirliği ve performansının özellikleri aşağıdaki gibidir:  

  • Yüksek Bellek Desteği (x86 Windows Web Server Sürümde gelen 4 GB belleğe karşılık Mono ile x86 64 gb bellek desteği)

  • Yüksek işlemci sayısı (Windows Web ve Standard Edition'da 4 CPU olan sınır Mono ile 32 CPU)

  • Gelişmiş 64-bit Desteği (Mono)

Genel iş yükleri için donanımsal/yazılımsal cihazlar(appliance) oluşturun.

SUSE Linux Enterprise Mono Eklentisi satılmak için aşağıdaki listede yer alan tüm işyükleri için uygulamaları oluşturma konusunda .NET Framework kullanan bağımsız yazılım geliştiricilerine(ISV) yardımcı olur.

Kurumsal ya da küçük ölçekli geliştiriciler ISV tarafından geliştirilen ve aşağıda yer alan büyük ölçekli dağıtımlar gibi çoğu uygulamaları .NET tabanlı olarak uygularlar.

  • Web uygulaması yaratılması ve dah büyük ölçekli dağıtımlar da dahil olmak üzere,

  • Web hizmetleri ve web sitesi tasarımı ve geliştirme de dahil olmak üzere Web tabanlı iş yükleri

  • Üçüncü şahıs ve / veya yüksek özelleştirilmiş Web içeriği yönetimi, ERP, CRM ve tedarik zinciri yönetimi uygulamaları

  • JEE uygulamaları (eski UNIX ve Linux uygulamaları teşhir NET işlevselliği)

  • IT altyapısı

 


Yorum Ekle (giriş yapın)