tr | en
17
Oca
2012
LibreOffice
Kategori: Çözümler
Yeni nesil ofis verimlilik paketi LibreOffice, OpenOffice.org Novell Proje'sinin yeni özelliklerle bir devamıdır. Novell, Document Foundation'ı tamamen desteklemesi ile beraber bu projeye en büyük katkı sağlayanlardan biridir. Biz verimli, güçlü ofis çözümlerine ihtiyaç duyan değerli müşterilerimiz için en üst seviyede destek vermeye devam etmekteyiz.

Ofis verimliliğinizi arttırmak için önde gelen altı lider uygulamayı kullanın

Kelime işlemcisi, hesap tablosu, sunum, veritabanı, matematik veya çizim yetenekleri ihtiyaçlarınız için LibreOffice hizmetinizde. Libre Office, Microsoft Office'e benzeyen yapısı ve sağladığı maliyet avantajı ile bir kere kullandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir yazılımdır.

Üç yıllık bir sürede maliyetlerinizi % 50-60 oranlarında düşürün
LibreOffice kullanırken yanında kurumsal destek hizmetlerinden faydalanarak Microsoft Office 2010'dan üç/dört kat daha az maliyet ile, LibreOffice masaüstü çözümü sayesinde IT bütçenizi ciddi şekilde kısın.

Microsoft Office kullanıcıları ile sorunsuz, entegre bir şekilde çalışır

LibreOffice, Microsoft Office kullanıcıları ile birlikte uyumlu ve sıkıntısız bir şekilde çalışabilmanizi sağlıyor. Bunun yanında, Microsoft Office ile güçlü uyumu sayesinde, Microsoft Word dosyaları, WordPerfect dosyaları ve daha birçok zengin dosya aktarma özellikleriyle farklı IT ortamlarında rahatça dosya alışverişi yapabilirsiniz.

Ofis verimliliği yeniliğini tecrübe edinin

Biz Document Foundation'ın oluşturulmasını bütünüyle destekleyen ve bu açık kaynak kodlu proje için en büyük katkıları sağlayanlardan biriyiz. Tam zamanlı çalışan LibreOffice geliştiricilerinin içinde bulunduğu en büyük takımlardan biri olarak, projeye yaptığmız liderliğimiz ile, ofis verimliliğini en üst düzeye çıkararak iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için müşterilerimize öncü yenilikleri sunmayı amaçlıyoruz.

Kurumsal seviyedeki desteğe güvenin

Biz işinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacağız. Bu, size sözümüzdür. LibreOffice, dünya standartlarında olan, Novell destek çözümlerinden yararlanmanızı sağlar. Web tabanlı desteği olan sürümümüz ile ekstra destek maliyeti olan Microsoft Office'i karşılaştırın. LibreOffice kullanırken işinizi her türlü desteklemeye kararlıyız.


Yorum Ekle (giriş yapın)