tr | en
17
Oca
2012
SUSE Linux Enterprise Virtual Machine Driver Pack
Kategori: Suse
Performansı artırın: Sanal sunucularınızı SUSE Linux Enterprise Sanal Sunucu Paketi sayesinde sunulan geniş yelpazeli yazılım ve donanım desteği ile ihtiyacınız olan performans seviyesine ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Sanallaştırılmış sisteminizin performansını arttırın

Para Virtualize Sanallaştırma Yöntemi, sanallaştırılmış sistemlerinin performanslarını artırıcı bir yoldur. SUSE Linux Enterprise Sanal Sunucu Paketi, veriyolu, blok cihazları ve ağ sürücülerini içeren ücretli bütün bir pakettir. Tam sanallaşmış Windows ve Linux işyüklerini SUSE Linux Enterprise Server'da orijinal, gerçek performansı ile çalıştırmasını sağlar. Bu sistem SUSE Linux Enterprise Server'da Xen sanallaştırma çözümü ve değiştirilmemiş konuk işletim sistemleri arasında ek bir kanal açarak sanal bir ortamda çalışması ile sağlar. Bu da, ağ ve depolama giriş / çıkışını hızlandırır ve genel verimliliğini artırır.

Paravirtualized sürücüler nasıl daha yüksek performans sunuyor?

Paravirtualization yöntemi genel olarak tam sanallaştırma'dan daha iyi bir performans sunmaktadır çünkü, işletim sistemi ile hipervizör katmanı entegre olarak emülasyon sistemlerine göre çok daha yüksek, başarılı bir verimle çalışmaktadır.

Ancak, paravirtualization tekniği ile sanallaştırma, konuk işletim sistemlerinin hipervizör'ün üstün özelliklerini tanıması için bazı sürücü güncellemeleri yapılması gereklidir.

Tamamen sanallaştırılmış iş yüklerinin eş değer paravirtualized olanlardan daha yavaş çalışmasına karşın, tam sanallaştırma konuk işletim sisteminin değiştirilmesi gerekli kılmaz. Bu nedenle, daha fazla iş yükü ve konuk işletim sistemleri bugün tam paravirtualized olabilmesinden daha çok paravirtualize yapılabilir.

Sürücü paketinde yer alan paravirtualized sürücüleri tam sanallaştırmanın verebileceği performanstan daha yüksek bir performans elde etmenizi sağlar.

Paravirtualization için destek

Tam Kurumsal Destek ile hızlı güvenli Paravirtualization Sanallaştırma tekniğinin tadını çıkarın

Sürücü Paketini satın almak Paravirtualized sürücüler için bakım ve teknik desteği (yükleme / arıza ve düzeltmek) kullanma hakkı verir. Destek şartları ve koşulları SUSE Linux Enterprise üyeliğinden devir alınabilir.

Paravirtualized sürücüler için destek almak için geçerli bir SUSE Linux Enterprise Server aboneliğinizin olması gerekir. Bunu yapabilmek için, en az Xen 3.0.4 sürümüne ihtiyacınız vardır, SUSE Linux Enterprise Server 10 SP1/SP2, SUSE Linux Enterprise Server 11 dışında, herhangi bir hypervizör ortamında desteklenmezler.

Not: Geçerli bir SUSE Linux Enterprise Server aboneliği olmadan alınan Sürücü Paketi müşterilerin paravirtualized sürücüleri için destek alma hakkı yoktur.

Platform Desteği

Paravirtualize ağ, veriyolu ve blok sürücüleri platformların çoğunda kullanılabilir.

Kapsamlı bir ürün platformuna sahip olun.

Aşağıdaki platformlar için 32-bit ve 64-bit paravirtualized ağ, veriyolu ve blok sürücüleri içerir:

  • Windows Server 2008 on Xen (32-bit and 64-bit)

  • Windows Vista on Xen (32-bit and 64-bit)

  • Windows Server 2003 on Xen (32-bit and 64-bit)

  • Windows 2000 on Xen (32-bit only)

  • Windows XP on Xen (32-bit and 64-bit)

  • Windows 2008 R2 on Xen

  • Windows 7 on Xen


Red Hat Enterprise Linux 4 ve Red Hat Enterprise Linux 5 için paravirtualized aygıt sürücüleri de mevcuttur.

Sürücü Paketi ayrıca bir kurulum sihirbazı, dokümantasyon ve bir Son Kullanıcı Lisans Anlaşması (EULA) içerir. Sürücü Paketi elektronik kullanılabilir. Sürücü Paketi satın alan müşteriler bir e-posta alacaklar ve ürünleri yükleyebilecekleri güvenli bir siteye yönlendirileceklerdir.

Önemli Not: SUSE Linux Enterprise Server için paravirtualized sürücüler mevcuttur, ancak bunlar Sürücü Paketi içerisine dahil değildir. Bu sürücüler, bir açık kaynak lisansı altında dağıtılır ve SUSE Linux Enterprise Server ile ilgili Müşteri Merkezi güncelleştirmesi kanalları fiziksel ve elektronik medyada yer almaktadır.

Geçerli bir SUSE Linux Enterprise Server aboneliğe sahip olan müşteriler, otomatik olarak bu paravirtualized sürücüler için bakım ve destek hakkını kazanırlar. Sürücüler için SUSE Linux Enterprise Server'ın aboneliğinden devredilen şart ve koşullar geçerlidir.


Yorum Ekle (giriş yapın)