tr | en
17
Oca
2012
SUSE Linux Enterprise Real Time Extension
Kategori: Suse
Değişen pazar koşulları ve iş ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vererek, gelir fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarın.

Düşük Gecikme Süresi

Değişen pazar koşulları ve iş ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vererek, gelir fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarın.

Kurumunuz yeni bilgilere ve değişen pazar koşullarına hızlı bir şekilde cevap verebiliyorsa, diğer rakiplerine göre belirgin bir avantajı vardır. SUSE Linux Enterprise Real Time Extension kullanarak, zamana duyarlı kritik uygulamalarınızı çalıştırmanız, bu uygulamalardaki işlemlerde oluşacak gecikmeleri azaltacak ve size daha fazla para kazanmanız için zaman tasarrufu sağlayacak.

Önceden Tahmin Edilebilirlik

Kritik iş süreçlerinizi her zaman garanti altına alın ve yoğun sistem yüklemelerinde bile yüksek kalitede hizmet sunmaya devam edin.

Bazı durumlarda, zamanlama her şeydir, sisteminizin cevap verme süreçlerinin tahmin edilebilirliği salt hızdan daha büyük önem taşır. Hatta bir işlemin veya uygulamanın ne kadar hızlı olduğundan daha da önemli bir konudur.

Belli süreç kontrol uygulamaları, bilgisayar simülasyonları ve sistemin bir bütün olarak çalışabilmesi için yüksek performans risk yönetimi algoritmaları thread'lerin senkronizasyonunun kesin olarak sonuçlandırılmasına ihtiyaç duyarlar. Bu zaman duyarlı uygulamalar da, SUSE Linux Enterprise Gerçek Zamanlı Eklentisi kulanıldığında, önceden tahmin edilebilirlik uygulaması sayesinde daha iyi performans ve tam kesin sonuçlar alabilirsiniz.

SUSE Linux Enterprise Gerçek Zamanlı Eklentisi ile yüksek öncelikli işlemlerinizi Gerçek Zamanlı Paketinin koruma veya kalkan işlevi sağlayan kendi Linux çekirdeği sayesinde kritik görevlerde mükemmel sonuçlar çıkartır. Bu sistem sayesinde kritik uygulamalarınızın kaynak çakışmasına sebebiyet vermeden, gereksiz interrupt yaratmadan en optimum şekilde sonuçlanmasına olanak sağlar.

Service Pack 1 tahmin edilebilirliği aktif tutarak performansı ilerleten gerçel zamanlı, zaman çizelgesi ve kilitleme mekanizması için geliştirmeler içermektedir. SUSE Linux Enterprise Real Time Extension'daki spinlock sistemi sayesinde hassas uygulamalarınız, işletim sistemi geçiş zamanlarındaki performans artışı ile daha verimli bir şekilda çalışır.


 


Yorum Ekle (giriş yapın)