tr | en
17
Oca
2012
Kurumsal Bulut Bilgisayar
Kategori: Çözümler
Sanallaştırmadan Özel ve Genel Bulutlara

Xen ve KVM gibi açık kaynak teknolojileri için kurumsal destekle birlikte gelir, Vmware, vSphere ve Microsoft Hyper-V gibi sanallaştırma çözümlerine uyum gösterir.

SUSE, Sanal ve Bulut ortamları için en iyi platformu olan SUSE Linux Enterprise Server'ı hizmetinize sunar. Bir yandan Xen ve KVM gibi açık kaynak teknolojileri için kurumsal desteğiyle birlikte gelirken diğer yandan maximum performansı sizlere sunmak için Vmware, vSphere ve Microsoft Hyper-V gibi sanallaştırma çözümleriyle uyum içinde çalışmaktadır.
 

Günümüzde, SUSE Linux Enterprise Server Hyper-V üzerinde en yüksek Linux performansını sunar. 2010 yılında, VMware SUSE Linux Enterprise Server'ı standart Linux dağıtımı olarak seçti ve günümüzdeki VMware vSphere siparişleri SUSE Linux Enterprise Server ile birlikte gönderilmeye başlandı. Bu yüzden, Microsoft ve VMware Linux kullanan müşterilerine SUSE Linux Enterprise Server kullanmalarını tavsiye etmektedir. SUSE Linux Enterprise Server'ları gerçekten "mükemmel sanal" işletim sistemidir.

SUSE kurumlara aynı zamanda bulut ve taşınabilir ortamlarda uygulama geliştirebilmeleri için tasarlanmış bir dizi araçlarla birlikte gelir. SUSE Studio, amaca yönelik olarak üretilen işletim sistemi imajlarını oluşturmak için mükemmel bir tercihtir. Dahası, size zaman ve yazılım dağıtımları ile ilgili maliyetleri azaltmak için bakım ve güncelleme yetenekleri sunuyoruz.

SUSE Bulut Programının temel bir parçası olarak, kurumlar herhangi bir bulut altyapı ortağı üzerinden SUSE Linux Enterprise Server'a ihtiyaçları doğrultusunda erişebilirler.

SUSE Linux Enterprise Server (Her zaman, Her yerde, Herhangi bir şekilde)


SUSE Linux Enterprise Server kurumunuz için en güvenli seçeneğiniz olacaktır.

  • Kritik uygulamaları çalıştırırken güvenli

  • Fiziksel ve sanal iş yükünüz için güvenli

  • Farklı IT ortamları için güvenli

  • Bugün de güvenli, yarın da güvenli olacak

SUSE'de, başarılı bulut dağıtımlarının en güvenilir yolunu üç önemli adımın içerdiğini kabul ediyoruz: 

  • Uygulamayı yapma

  • Çözümü güvenli kılma

  • Ortamların yönetimi


Üretim–Kurumlar müşterilerinin güvenli ve esnek bir şekilde işlerini yapabilmeleri için ihtiyacı olan sektörel hizmetler oluşturabilmeli. Bunu yapabilmek için SUSE Linux Enterprise Server, SUSE Studio, SUSE Linux Enterprise JeOS, ve SUSE Appliance Toolkit gibi ürünler gerekmektedir.

Güvenlik–Veri merkezi yöneticileri verilerin gerek özel gerekse kamusal hukuk kuralları dahilinde doğru bir şekilde korunduğunu sağlaması gerekir. İhtiyacınız ne olursa olsun, Novell Cloud Security Service gibi Novell ürünleri kurumunuzun fiziksel, bulut veya sanal ortamlarda güvenli olur.

Yönetim–Fiziksel, bulut veya sanal ortamlarda, IT iş yüklerinizi taşıyabilmesi ve yönetebilmesi gerekir. Novell Cloud Manager ve SUSE Manager kendi bulutunuzu yönetmenin en kolay yoludur.


Uluslararası Seviyede Destek

En yüksek kalitede Linux desteğini dünyada bizim verdiğimizi yeni araştırmalar doğruluyor. Geniş yelpazeli iş ortaklarımız, yenilikçi araçlarımız, ispatlanmış yükselişimiz ve sektörel ödül ve sertifikalarımız ile emin olun ki istediğiniz yardımı ihtiyacınız olduğunda bir uzman aracılığıyla alacaksınız.


Yorum Ekle (giriş yapın)