tr | en
22
Ara
2011
Mainframe Sistemlerinizle Konsolidasyon Yapın
Kategori: Çözümler
Mainframe System z üzerinde çalışması için özel tasarlanmış olan, SUSE Linux Enterprise Server'larının gücünü kullanarak Veri Merkezinizin verimliliğini arttırın.

Mevcut Veri Merkezinizde daha az maliyetle daha fazla hizmet mi vermeniz gerekiyor? Yalnız değilsiniz! IT yöneticilerinin çoğu bu sorunu mevcut veri merkezinize yeni donanımlar ekleyerek çözmektedirler. Fakat bu yaklaşım size sadece daha fazla maliyet çıkarmakla kalmıyor, veri merkezinize eklenen her bir yeni donanım için bir o kadar daha ek yazılım, donanım ve sistem yönetimi çözümleri gerektiriyor. Sistemlerinizi yönetmenin daha kolay ve karmaşıklığı azaltan bir yolu olduğunu biliyor musunuz?

Sistem z için SUSE Linux Enterprise Server, önemli uygulamalarınızı dünyanın lider MainFrame mimarisinde çalıştırmanıza yardımcı oluyor. Çoğu önemli kurumlar IBM Sistem z'nin gücünden haberdar. Size yüksek düzeyde güvenilirlik, inanılmaz derecede ölçeklenebilirlik, yüksek güvenlik ve uygulamalarınızı ekonomik olarak merkezileştirip daha kolay ve hızlı bir şekilde sistem yönetimi sağlamaktadır.

Önde gelen Linux işletim sistemi olan Sistem z için SUSE Linux Enterprise Server birçok özgür yazılım ve özel uygulamalara erişiminizi sağlamakla beraber, en iyi teknik destek hizmetini de almanızı sağlar.


Yorum Ekle (giriş yapın)