tr | en
22
Ara
2011
Linux desteğinizi standartlaştırın!
Kategori: Çözümler
Suse Linux Genişletilmiş Destek uygulaması ile kurumunuzdaki kurumsal linux sunucularınız SUSE olmasa da ihtiyaç duyduğunuz desteği SUSE Linux Enterprise Server'dan alarak masraflarınızı %50 oranında düşürebilirsiniz.

Bir platformdan diğerine geçiş, IT kaynaklarının sınırlı olması, mevcut uygulamanın bitiş tarihi ve eğitim masraflarından dolayı zor bir süreç olabilmektedir. SUSE bu sıkıntılara çözüm olarak mevcut Linux ortamınıza geçiş sırasında, ihtiyaç duyduğunuz tüm ek desteği sağlamaktadır.

SUSE Linux Enterprise Server için Expanded Support paketi, farklı Linux dağıtımları için ticari destek verebilen benzersiz bir hizmettir. Bu paket ile size hem SUSE Linux Enterprise Server'ın gücünü ve kararlılığını kullanmanızı hem de tüm geçiş süreci boyunca eski ve yeni Linux platformları için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm destek ihtiyaçlarınızı sağlamaktadır.

Kritik veri merkezi uygulamalarını SUSE Linux Enterprise Server'a geçiş kararı veren değerli müşterilerimizden gelen taleplerin sonucunda, SUSE Linux Enterprise Server genişletilmiş destek paketi, veri merkezlerinde Red Hat Enterprise Sunucuları dahil olmak üzere diğer tüm mevcut Linux platformlarınız için ihtiyaç duyulan 7x24 teknik destek ve güncel yazılım paketlerini sağlamaktadır.

3 yıllık öncelikli (Priority) bakım paketine dahil olanlar;

  • Novell Müşteri Merkezi ve/veya direk güncellenecek sunucu üzerinden otomatik yazılım paketlerinin temin edilmesi

  • 7x24x365 gün sınırsız teknik destek

  • 1 ila 4 saat içinde çağrınızın öncelik durumuna göre cevap süresi

  • Suse Linux Enterprise Server

  • 3 yılllık Red Hat Enterprise Linux (RHEL 3, 4, 5 or 6) ve CentOS desteği

  • Red Hat Enterprise Linux 3, 4 ve 5 sürümleri

  • Red Hat Ağı'ndan dağıtılan yamalar ve güncellemeler ile aynı yapıda ve imzada hazırlanmış dosyalar

  • SUSE Linux Enterprise Sistemine hızlı ve kolay geçiş için geniş ve çeşitli eğitim imkanları

SUSE Manager ile Kapsamlı Linux Sunucusu Yönetimi
SUSE Manager, Red Hat Linux Enterprise Sunucuları'ndan SUSE Linux Enterprise Sunucu'larına geçişi kolaylaştırır. SUSE Manager farklı Linux platformlarınızı kusursuz şekilde yönetmenizi sağlar. SUSE Linux Enterprise Server Genişletilmiş Destek Paketi ve SUSE Manager'ı kullanarak mevcut Red Hat ve SUSE Linux Enterprise Server'larınızı rahatlıkla yönetebilirsiniz. Red Hat sunucularınız için kullandığınız Red Hat ağ uydusu sistemi yerine SUSE Manager ı kullanarak hem SUSE hemde Red Hat platformları için A'dan Z'ye paket güncellemesini yapabilir hem de arayüzlerin benzer olması sebebi ile herhangi bir ek eğitime ihtiyaç duymadan yönetim yazılımı geçişini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


Yorum Ekle (giriş yapın)